O

Pořád se bojím, ať už toho, že zmrzlina nebude chutnat, nebude se líbit nebo třeba, že se nebudu líbit já. Bojím se kritiky a překvapivě i pochvaly.

Přesto vše – miluji zmrzlinu a chci se o ni a to co o ní vím, podělit. Pokud máte rádi zmrzlinu rádi jako já, pak chcete sobě a svým milovaným servírovat to nejlepší. A co takhle tu zmrzlinu i něčím ovzláštnin? Zmrzlina není jen kopečeková anebo točená. Je tolik věcí, které ji povznesou na úplně jinou úroveň.

I proto vznika zmrzlina do klína. Při svých cestách jsem viděla, kolik různých zmrzlin může být. Od toho už byl jen krůček ke snu. Ten se zrodil v jedné vyhlášené gelaterii. Jejich zmrzlina totiž byla úžasná, okouzlující, prostě WOW a žádná nuda.  A teď, s neuvěřitelnou podporou rodiny a přátel, jsem se rozhodla opravdu něco začít dělat. Nejdřív zkoušet, pak psát a snad jednou i podnikat.

Každopádně jsem na začátku cesty. Na té cestě nejsem sama a chci vás pozvat, ať se připojíte. Ať už třeba výrobou zmrzliny doma nebo dokonce komentáři. Doufám, že se na té cestě potkáme :)

S chutí píše

Vendulka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *